Estrenem Nova WEB

Benvinguts! Us presentem un nou format i una nova imatge de la web del Club. Hem regenerat aquest espai amb dos objectius. Un que sigui la carta de presentació del nostre club al món exterior.

Hem refet la presentació, el contingut i les imatges que ensenyen i expliquen com és el nostre club i quins serveis oferim. També veureu que s’han actualitzat les dades de contacte generals i altres dades referents a les seccions.

El segon objectiu és oferir un lloc de notícies per consultar els esdevediments que es produeixen i/o es programen en el Club pels propers dies o setmanes. Perque els socis tinguin coneixement per avançat d’aquestes activitats. Trobareu aquesta informació a l’enllaç “Notícies”

Evidentment seguireu disposant de l’accés a la secció de reserves de pistes, etc. mitjançant l’enllaç “Reserves” sense canvis en l’operativa.

Us animem a consultar i fer servir aquest nou espai, disponible des de qualsevol dispositiu!
Per qualsevol suggeriment o millora d’aquest nou espai podeu contactar amb nosaltres.